Vragen? Opmerkingen? Kan altijd…

Uw naam (verplicht)

Uw e-mail (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht


Of, neemt contact met ons direct:

UF035 Kern Team:

info@urbanfarming035.nl

Contactpersoon Algemeen
Monique van Bussel 
Mail: monique@urbanfarming035.nl
Tel: 06-27206402

Contactpersoon Overige projecten 
Rigo Stegeman
Mail: rigo@urbanfarming035.nl
Tel: 06-24530091

UF035 Tuin coordinators:

Contactpersoon Skip Valley
Jetske B
Mail: jetske_b@hotmail.com

Contactpersoon De Avonturijn
Maarten Vermeulen
Mail: maarten.vermeulen81@gmail.com
Tel: 06-48544764

Contactpersoon Verbindingstuin Gooiers Erf
Alice de Koning
Mail: alice@urbanfarming035.nl

Contactpersoon Minckelers Tuin
Pamela Tollenaar
Mail: info@studiocorad.nl

Contactpersoon Riebeeck Tuin
Steven Brüsch
tel: 065 7042522
Mail: brueschi09@freenet.de

Contactpersoon Donnertuin
Elfie Bakker
Mail: elfiebakker@yahoo.com

Contactpersoon 13 Tuinen
Ingrid Aldewereld
Mail: catootje6@gmail.com

Contactpersoon Werf 35 & Urban Gardening Squirrels
Arco van den Berg
Mail: arcovandenberg@mac.com
Tel: 06-21199955

Contactpersoon Generatietuin
Meep Woudstra
Mail: mwoudstra@fabritiusschool.nl

Contactpersoon Jupitertuin
Lucille Coetzee
Mail: info@lucille-mesologie.nl
Tel: 06-83213643